Karot ile Beton Kesme

Beton kesme işlemi, istenen yerden, istenen şekil, büyüklükte ve çapta demir donatısı ile birlikte blok çıkarma işlemleri çeşitli kesme makineleri ile yapılabilmektedir.

Karot ile beton kesme makineleri yatay ve düşey konumlarda kullanılacak biçimde geliştirilmiş olup, her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir.

Kapı, havalandırma, tahliye gibi çok amaçlı açılımlar için karot delme ve beton kesme işlemi uygulanır.

Beton delme ve beton kesme ile ilgili daha detaylı bilgilere blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Karot ile beton delme ve karot ile beton kesimi ile ilgili görsellere de foto galerimizden ulaşabilirsiniz.

10-73cm derinlik arasında, yatay ve düşey betonarme yapılarda pürüzsüz bir şekilde kesim yapılabilir, Perde kesimlerinde, kapı, pencere havalandırma kanalı açımlarında sıklıkla tercih edilir

Kaliteli iş, zamanında hizmet ve müşteri memnuniyetini her zaman ilk planda tutan Yılmaz İnşaat & Karot, kendini geliştiren bir kalite anlayışı ile ilerlemeye devam etmktedir. Özellikle konut projeleri, hastaneler, fabrikalar,  sağlık kompleksleri, oteller, plazalar ve alışveriş merkezlerinin ihtiyaç duyduğu her türlü karot ile beton kesme, hidrolik raylı kesme, duvar ve zemin kesme, filiz ekme, ankraj, derzle beton kesme, elektrikli kompresör, beton kırma işlemlerini kusursuz ve hasarsız gerçekleştiriyoruz.